0 0

Luxe geschenkdoos met verschillende kruiden en theeen

Deze prachtige geschenkdoos van Spicy Moroccan Secrets is het perfecte cadeau voor een vriend of familielid, of gewoon om jezelf te verwennen met het beste van twee werelden: kruiden en theeën. Verpakt in een gouden luxedoos.

Productspecificaties

Merk VakantieVeilingen.nl
Subcategorie Thuisbezorgd En Afhalen

Productgeschiedenis

Hieronder kan je zien wanneer dit product voor het laatst is aangeboden en tegen welke prijs.

Datum Van Voor
25-02-2021 € 1 € 1
24-02-2021 € 1 € 1
23-02-2021 € 1 € 1

Deze aanbieding niet missen!

Wil je deze aanbieding niet missen doordat je per ongeluk vergeet te bestellen? Vul dan hieronder je emailadres in en wij sturen je een herinnering over deze aanbieding voordat deze verloopt.

Top